Lista osiągnięć. Bieżące wyniki

Poniższe zestawienie osiągnięć członków SPDXC zostało utworzone w oparciu o analizę składek członkowskich i składa się z trzech części:

 

  1. Członkowie, którzy opłacili składki najpóźniej do końca roku poprzedzającego datę publikacji osiągnięć jak i ze składką za rok bieżący.
  2. Członkowie, którzy opłacili składki a Sekretariat posiada ich deklarację członkowską, ale nie utworzyli do tej pory pliku elektronicznego ujęci są ze stanem 000/000.
  3. Członkowie, u których stwierdzono brak składek ujęci są na końcu zestawienia z adnotacją o braku składki!

Po stwierdzeniu przez Skarbnika SPDXC opłacenia zaległych składek, Sekretariat odblokuje konto członka i jego osiągnięcie będzie publikowane w pierwszej części tabeli. Życzę sobie i wszystkim, aby dwie ostatnie części tabeli jak najszybciej mogły zniknąć z naszych publikacji.

 

Jeśli ktokolwiek stwierdzi, że aktualne dane nie są poprawne, proszony jest o zgłoszenie tego faktu do Sekretariatu SPDXC.

Stany osiągnięć generuje program do obsługi Sekretariatu SPDX Clubu przygotowany przez Kolegę Marka SP7DQR

 

Sekretariat Krajowy SPDXC
Andrzej Wierzbowski
ul. Kołłątaja 4 m.37
97-300 Piotrków Tryb.
E-mail:  lub 

 

 

Więcej w tej kategorii:

Składki

Jesteś członkiem SP DX Clubu? Pamiętaj o opłaceniu składek członkowskich. Dzięki składkom SPDXC może od wielu lat wspierać polskie i międzynarodowe DXpedycje. Wysokość składki członkowskiej wynosi minimum 50,00 zł rocznie. Składka jest tak niewielka, a jeśli wszyscy ją terminowo wpłacą, w sumie możemy razem zdziałać tak wiele. Konto Stowarzyszenia SPDXC:

SP DX Club, Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych
Numer konta
37 1020 2629 0000 9802 0092 5446

 >> Jak opłacić składki

Członkowie SP DX Clubu (losowe zdjęcia z galerii):

Początek strony