Lista osiągnięć. Bieżące wyniki

Zestawienie osiągnięć członków SPDXC jest tworzone w oparciu o analizę składek członkowskich i obejmuje znaki stacji członków SPDXC spełniających następujące kryteria:

 

  1. Członkowie, którzy opłacili składki za trzy (3) lata wstecz w stosunku do daty publikacji osiągnięć. Zasada ta obowiązuje w okresie od 1 stycznia do 30 września bieżącego roku.
  2. Od 1 października bieżącego roku dodatkowym warunkiem jest opłacona składka za rok bieżący. 

Po stwierdzeniu przez Skarbnika SPDXC opłacenia zaległych składek, Sekretariat odblokuje konto członka i jego osiągnięcie będzie publikowane w tabeli osiągnięć.

Jeśli ktokolwiek stwierdzi, że aktualne dane nie są poprawne, proszony jest o zgłoszenie tego faktu do Sekretariatu SPDXC.

Stany osiągnięć generuje program do obsługi Sekretariatu SPDX Clubu przygotowany przez Kolegę Marka SP7DQR. Następnie dane te są dodatkowo analizowane i "obrabiane" z uwzględnieniem kryteriów podanych powyżej.

 

Sekretariat Krajowy SPDXC
Andrzej Wierzbowski
ul. Kołłątaja 4 m.37
97-300 Piotrków Tryb.
E-mail:  lub 

 

 

Więcej w tej kategorii:

Zjazd Stowarzyszenia SPDXC w 2020:

>> Komunikat Zjazdowy <<

Przypominamy. Ogłoszone zostały wyniki końcowe SP DX Contest 2020. Dzienniki nadesłało 3335 stacji. Ilość uczestników jest rekordowa w historii naszych zawodów.

Strona zawodów: https://spdxcontest.pzk.org.pl/

Składki

Jesteś członkiem SP DX Clubu? Pamiętaj o opłaceniu składek członkowskich. Dzięki składkom SPDXC może od wielu lat wspierać polskie i międzynarodowe DXpedycje. Wysokość składki członkowskiej wynosi minimum 50,00 zł rocznie. Składka jest tak niewielka, a jeśli wszyscy ją terminowo wpłacą, w sumie możemy razem zdziałać tak wiele. Konto Stowarzyszenia SPDXC:

SP DX Club, Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych
Numer konta
37 1020 2629 0000 9802 0092 5446

 >> Jak opłacić składki

Członkowie SP DX Clubu (losowe zdjęcia z galerii):

Początek strony